Jak služba funguje?

Jsme zde od toho, abyste Vy neměli starosti. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás na našem kontaktním telefonu 607 600 557 v pracovních dnech 8-17 hod nebo využijte kontaktního formuláře na našich stránkách nebo vyplňte jednoduchou poptávku na našich stránkách a my se Vám ozveme, jakmile to bude možné.

Musíte být fyzická osoba podnikatel, nebo právnická osoba podnikající na území ČR. Nezabýváme se spotřebitelským financováním.

Zadejte Vaši poptávku po financování na našich stránkách včetně kontaktu na Vás. Náš specialista se s Vámi spojí na Vámi uvedených kontaktech a domluvíme se na přípravě potřebných podkladů.

Společně s poskytovateli nabízíme 3 základní typy financování. Detaily Vám vysvětlí náš specialista.

Provozní financování zajišťuje dostatek peněz na běžný provoz Vaší firmy, protože dodavatelům jste už zaplatili, od Vašich zákazníků jste peníze ještě nedostali a Vy přitom musíte platit mzdy a další provozní náklady.

Investiční financování zajišťuje dostatek peněz pro další rozvoj Vaší firmy. Potřebujete rozšířit Váš provoz, potřebujete koupit novou výrobní linku, potřebujete koupit nové dopravní prostředky nebo stroje, případně chcete rekonstruovat sídlo Vaší firmy? To vše jsou typické příklady investičního financování.

Záruka nahrazuje potřebu peněz v různých situacích. Pokud se Vaše firma účastní veřejných zakázek, musíte při předložení nabídek složit jistotu při předložení nabídky. Možná Váš zákazník od Vás požaduje záruku za dobré provedení díla nebo Váš zákazník požaduje 10% zádržné po dobu záruky na dílo. To vše jsou příklady, ve kterých můžete místo vlastních peněz využít bankovní záruku.

Nikomu se nechce vyplňovat stohy papírů, a proto se snažíme množství podkladů maximálně omezit. Nicméně určitě budete potřebovat své účetní výkazy (rozvaha, výsledovka, případně přehled o peněžních tocích). Podle typu a výše financování budete potřebovat základní informace k Vašemu projektu (např. rozpočet k nákupu strojního zařízení/stavby/rekonstrukce…apod.), nebo strukturu Vašich pohledávek a závazků a případně další podklady. Náš specialista Vám vše detailně vysvětlí.

Známe dobře požadavky na podklady poskytovatelů financování, se kterými spolupracujeme. Podklady tak připravíte jen jednou s našim specialistou a my je poté předáme poskytovatelům financování, které si sami určíte. Nedokážeme úplně vyloučit, že některý z poskytovatelů může vznést doplňující dotaz. Pokud by se tak stalo, tak Vám pomůžeme dotazu porozumět a zodpovědět na něj. Poté už jen čekáte na nabídky poskytovatelů.

Obecné

Ano, skutečně, pro žadatele o financování jsou naše služby zdarma. Své náklady si pokryjeme na základě provize od bank a nebankovních poskytovatelů financování. Nemusíte se ale bát, že by tato provize navýšila cenu úvěru pro Vás, protože my našim start-upem současně šetříme náklady poskytovatelů financování. Je to tedy výhodné pro všechny a nejvíce výhod získáváte Vy, protože si můžete vybrat svého poskytovatele financování podle Vašich preferencí a to vše pro Vás zdarma. Využijte tak možnost, aby se o Vaši poptávku popralo více poskytovatelů a Vy jste tak získali tu nejlepší nabídku na trhu.

Ne. I když si žádnou z nabídek nevyberete, nebo Vás žádný poskytovatel nebude ochoten financovat (to se ale stává zcela výjimečně), tak za naše služby nemusíte nic platit. Naši klienti jsou ale vždy velmi spokojeni, a hlavně mile překvapeni, kolik starostí a času mohou ušetřit tím, když získání nabídek na financování přenechají profesionálům, kteří s bankami a nebankovními poskytovateli umí jednat rychle a efektivně. Naši klienti jsou také příjemně překvapeni, jak výhodné mohou být podmínky jejich financování, když je jejich poptávka vystavena konkurenčnímu boji mezi několika poskytovateli.

Jsme fintech start-up v inkubační fázi, jsme úplně na začátku, snažíme se získat své první klienty. Jednali jsme se všemi předními bankami na českém trhu, které poskytují firemní financování, a pro inkubační fází jsme si vybrali tyto první poskytovatele, kteří o účast v našem projektu projevili největší zájem. Věříme, že naše služba nalezne na českém trhu své místo a brzy budeme rozšiřovat naši síť poskytovatelů financování o další banky a nebankovní společnosti.

COVID

Ano. Náš specialista s Vámi bude připravovat Vaši poptávku po financování a její součástí bude i to, zda splňujete podmínky pro COVID III státní podporu a zda budete mít zájem tuto podporu pro Váš úvěr využít. Případné využití zajištění úvěru COVID III zárukou pak bude součástí nabídky poskytovatelů.

Co je Corporate Credit

Jednou větou – ušetříte čas. Čas je v byznysu velmi drahý. Corporate Credit Vám dodá na jednu zjednodušenou poptávku více nabídek. Nabídky budou přehledně srovnány a Vy si tak jen vyberete, která je pro Váš byznys nejvýhodnější.

Kdo je Corporate Credit?

keyboard_arrow_down

Jsme fintech start-up, snažíme se dokázat, že i firemní financování může fungovat digitálně a pohodlně. Začátky nejsou nikdy snadné, a proto v tuto chvíli právně vystupujeme pod hlavičkou společnosti KB Smart Solutions, dceřinou společností Komerční banky, která je v tuto chvíli prvním investorem našeho start-upu. Až se nám podaří náš byznys rozjet, založíme samostatnou společnost a budeme jednat o případném vstupu dalších investorů.

Věříme, že pokrok nelze zastavit. Věříme, že vždy zvítězí ten, kdo nejlépe pochopí potřeby zákazníků a přinese jim službu nebo produkt, kterou ocení a budou rádi využívat. Proto jsme dali dohromady partu nadšenců a chceme změnit svět firemního financování. Chceme žadatelům o financování umožnit si snadno a rychle porovnat nabídky více poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou paradoxně za tuto možnost rádi, protože to zpřehledňuje konkurenci a kvalitní poskytovatelé tak mají možnost poskytnout nabídku i klientům, kteří by je jinak s poptávkou vůbec neoslovili. Nejvíce na tom vyděláte Vy, protože si zdarma můžete porovnat více nabídek a přitom komunikujete jen s jedním partnerem – s Corporate Credit. Služba je navíc pro Vás zdarma.

Bezpečnost

Uvědomujeme si, že důvěra je velmi důležitá. Můžete se spolehnout, že s Vašimi daty budeme nakládat obezřetně. V oblasti bezpečnosti informací v maximální možné míře přejímáme standardy bankovních institucí, se kterými spolupracujeme. Vámi poskytnutá data slouží pouze k posouzení aktuální žádosti o financování a Corporate Credit je bude sdílet pouze s Vámi vybranými poskytovateli. Vámi poskytnutá data nejsou a nebudou sdílena s jinou třetí stranou.

Vaše poptávka po financování včetně Vašich podkladů bude předána výhradně jen těm poskytovatelům financování, které sami určíte. Pokud Vám nějaká financující společnost nebude z jakéhokoli důvodu sympatická, při žádosti ji vyloučíte a Vaše poptávka ani jakékoli další informace nebudou s touto společností sdíleny. Více informací naleznete také v Podmínkách použití služby Corporate Credit a v Informacích o zásadách zpracování osobních údajů.

Nenašli jste odpověď?Nechte nám vzkaz nebo napište na info@corporatecredit.cz .